TÜMOB DIŞ TİCARET

Ahşap mobilya ve ilişkili proje taahhüt üzerine hizmet vermek üzere 2001 yılında kurulan firmamız, 2011’den itibaren ihracat faaliyetlerine devam etmektedir.

2012 yılında, Irak Merkezi Hükümetine bağlı Basra şehrinde 3 adet Onkoloji Hastanesi ile, 2013 yılında Hilla, Kerbela ve Basra şehirlerinde, her biri 75.000 m2 kapalı alana sahip hastanelerin komple ahşap işleri (kapılar, dolaplar, duvar sedye bantları, kurşunlu kapılar, akustik konferans salonları, akustik duvar kaplamaları, labaratuvar dolapları, bankolar) gerçekleştirildi. Hilla Hastanesi’nin tüm işleri tamamlanarak teslim edilmiş olup, Kerbela ve Basra Hastanelerinin %98’i tamamlanmış olup, yakın bir zamanda teslime hazır hale getirilecektir. 2013 yılı Ocak ayında başlanan, Suudi Arabistan’ın Mekke şehrindeki 5 yıldızlı Sheraton ve Western Otelleri ile 10 katlı AVM’den oluşan, 5 yıldızlı 4 ayrı kuleden oluşan otellerin komple oda ve podium katlarının ahşap kapıları ile oda mobilyaları işlerine hali hazırda devam edilmektedir. 2014 yılında, Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinin Manhattan bölgesinde bulunan, 61 ve 55 Broadway Business Center’lar için, USA standartlarında ahşap kapı ihracatı gerçekleştirilmiştir. Faaliyetlerimiz ve işbirliğimiz halen devam etmektedir. 2016 yılında, YDA İnşaatın Park Avenue projesi, Akfen Holding Isparta Hastanesi, YDA İnşaat Kayseri Şehir Hastanesi oda mobilya işleri devam etmektedir.

Ağırlıklı olarak yurt dışı ahşap mobilya projelerine devam etmekte olan firmamız, yurt içinde de elit projelere hizmet vermektedir.