VERRAZANO Wooden Furniture & Project

TÜFEKÇİOĞLU GRUP 1965 yılından bu yana, Müteahhitlik, Eğitim ve Öğretim sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 1997 yılından itibaren, ahşap mobilya alanında profesyonel kadrosu ile üretim yapmakta olan fabrikayı 2011 yılında Tümob Tüfekçioğlu Ahşap Mobilya Dekorasyon Sanayii adı ile bünyesine dahil etmiştir.

Fabrikamız bugüne kadar gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında birçok özel yapılara, rezidans ve toplu konutlara; elçilik ve plazalara; otellere, yurtlara, üniversite ve hastane projelerine uygun nitelikte ve kalitede kapı, yangın dayanımlı kapı, mutfak dolabı, gardırop, vestiyer, banyo dolabı, akustik tavan ve duvar vb. ahşap imalatları ile yaptığı kaliteli ve prestijli uygulamalarını başarı ile tamamlamıştır.

2012 yılında, fabrikanın modernizasyonu ve makine parkının artırılması ile, yılda 87.500 adet kapı, 5.000 adet mutfak, 3.375 adet gardırop, 6.000 adet banyo dolabı ve diğer mobilya ahşap imalat kapasitesi ile 10.000m² kapalı, 22.000m² açık alanda ileri teknoloji ürünü büyük makine parkı ile üretim gerçekleştirmektedir. Proje, üretim, imalat ve montaj bölümlerinde çalışan tecrübeli profesyonel ekibimiz kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

TÜFEKÇİOĞLU GRUP olarak bünyesinde bulunan Tümob Tüfekçioğlu Ahşap Mobilya, Arge çalışmalarını iki yıldır devam ettirmektedir. 50 yılımızı kutladığımız 2015 yılı itibari ile, yeni projelerimizde VERRAZANO markamızı kullanmaya başlamış bulunuyoruz.

www.verrazano.com.tr